لباس زير اسمارا

يک خرده فروشي لباس در آلمان با هايدي کلوم طراحي و توليد لباس هاي زير را شروع کرد

طراح لباس زير اسمارا

هايدي کلوم Heidi klum

مقدمات مخلوط کردن انواع لباسهاي توري ، لباسهاي مشکي ، کفشهاي سفيد و کفشهاي سفيد با تکه هاي فلاش مانند caftans billowing ، و بلوزهاي پوشيده از حيوانات Klum قصد دارد

تا يک برنامه شلوغ با طيف جديدي از گزينه ها در اختيار بانوان قرار دهد. وي گفت: “ن زيادي مشغول هستند که مجبورند همه چيز را يکباره مديريت کنند: شغل ، بچه ها ، خانواده ، در مدت زمان محدود. من مي خواستم اين کار را براي آنها آسان کنم.

“براي من مد سرگرم کننده است و من دوست دارم که هر زن با لباس هاي خنک سرگرم شود.”

مجموعه بياييد جشن بگيريم هايدي

اسمارا لوکس

اوعاشق سرگرمي است و اين کار را به سبک انجام ميدهد

به دنبال مناسبت هاي اين فصل تعطيلات با مجموعه “بياييد جشن بگيريم” از esmara توسط هايدي کلوم او مي گويد” ببينيد چقدر شيک مي توانيد در تعطيلات بعدي خود باشيد – همه بدون اينکه بانک را بزنيد.”

لباس زير اسمارا مدي مقرون بصرفه

برند اسمارا زير شاخه برند ليدل Lidl  است که بزرگترين خرده فروشي در آلمان مي باشد که فقط  بهترين و باکيفيت ترين محصولات را عرضه مي کند

مشخصات لباس زير

• اندازه: 14-24

• مواد اصلي: 84? پلي آميد ، 16? الاستن.

• روکش پانل جلويي: 90? پلي آميد ، 10? الاستن؛ توري: 90? پلي آميد ، 10? الاستن؛

• گاست: 100? پنبه

بهترين هديه که آقايان به همسرانشان مي توانند بدهند يک لباس زير زيبا و از پنبه است هديه اي مقرون بصرفه  و زيبا و بادوام و بياماندني

سوتين هاي اسمارا

لباس زير برند اسمارا

اين احساس نرم و ني دارد – زيرا همه به بالش نياز دارند

يک بند ضخيم در اطراف دنده ، پشتيباني خوبي مي کند

پوشش دهي بسيار خوبي دارند

بسيار محکم و سفت اندام هاي خانم ها را مي پوشانند

برروي بدن جا نميگذارند

و فرم دهي اندام خانم ها را زيبا مي کنند

در هر بار شستشو حالت خود را ازدست نميدهند

مدل هاي ساده اما شيک دارد

البته از طرح هاي مجلسي و مدل هاي آنها نيز نميتوان گذشت

از بسته بندي هر محصول مي توان به برند و کيفيت آن محصول پي برد شرکتي که براي بسته بندي اينطور هزينه مي کند حتما محصولي ناب و بسيار جذاب براي شما دارد

شرکت توليد اسمارا در مورد محصولات خود مي گويد

ما روي کيفيت تمرکز مي کنيم براي ما مهم است که احساس راحتي داشته باشيد ، که مواد روي پوست احساس خوبي دارند و لباس هاي ما بسيار مناسب است

يک نسبت قيمت و عملکرد خوب هدف نهايي ما است و پايه و اساس آخرين روندهاي کيفيت احساس خوب را تشکيل مي دهد

زيبايي فردي است شخصيت خود را با ترکيب ساده با بازيگوش ، نجيب و اسپرت تأکيد کنيد

آنچه را دوست داريد بپوشيد و رنگي با رنگ سياه و سفيد را به سبکي خارق العاده و متناسب با شخصيت خود بپوشيد

لباس شب پنبه اي

لباس هاي شب اسمارا

به خصوص نرم به دليل اثر لمس نرم و راحتي لباس پوشيدن به دليل داشتن محتواي پنبه بسيار راحت است

با جيب هاي جانبي و دکمه هاي کشباف دنده الاستيک روي آستين و سجاف

آبي: هود با بند ناف

قرمز: با يقه روسري راحت

مواد تشکيل دهنده

آبي: 70? پنبه ، 30? پلي استر

قرمز: 60? پنبه ، 40? پلي استر

ابعاد

XS (32/34) L -(44/46)

شاخص اندازه گيري 

مي توانيد از لينک زير برو بسنج سايز خود را پيدا کنيد

برو بسنج

لباس هاي حاملگي اسمارا

لباس حاملگي اسمارا

تيشرت هاي اسمارا

تي شرت اسمارا

لباس زير برند اسمارا

بسياري از ما اهميت و قدرت لباس زير خوب را دست کم مي گيريم

اگر خيلي تنگ است ، خيلي گشاد است ، يا اگر آن جفت شلوار خاکستري

قديمي را که يکبار سفيد رنگ بود ، مي پوشيد ، بايد در مورد آن کاري انجام دهيد

لباس زير يک کالاي اساسي است ، اما ما تمايل به فراموش کردن آن نداريم. ما مقصر هستيم که همان جفت را به روز انداخته و بعد از شستن آنها اميدوار هستيم

ما هرگز واقعاً از اين فکر نمي کنيم که لباس زير را که مي پوشيم مناسب ما باشد يا نه

اين که آيا پيدا کردن يک جفت که واقعا شکل شما را تکميل  مي کند ، از پشتيباني کافي در طول روز برخوردار مي شود ، يا به پوست شما اجازه مي دهد هنگام فعال شدن نفس بکشد ، داشتن انتخاب مناسب در کشو بسيار مهم است

جنس لباس زير

پنبه:جنس عمومي و ماده شما است

لباس زير پنبه اي مردانه نرم ، مهربان است و به شما اجازه مي دهد پوست شما تنفس شود

احتمالاً خواهيد ديد که لباس زير استاندارد 100? پنبه است يا ترکيبي از آن

بسياري از لباس زيرهاي نخي مردانه ، بند کمر ساخته شده از مواد کششي مانند الاستيک خواهد داشت

توجه داشته باشيد که پنبه رطوبت را به راحتي جذب مي کند

پلي استر:  يکي ديگر که معمولاً با پارچه هاي ديگر مخلوط مي شود ، پلي استر است

اين ماده خوب و کششي است که باعث انعطاف پذيري بيشتر مي شود

پارچه نازک و رطوبت نيز به معناي ايجاد لباس زير خنک کننده خوب است

پوشيدن لباس مناسب مي تواند بر روحيه و ديدگاه شما از زندگي تأثير بگذارد

لباس زير برند اسمارا

شرکت ifncompany اکنون اين محصولات جذاب و باکيفيت را در اختيار مصرف کنندگان ايراني قرار مي دهد.

لباس زير عمده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جعبه Amy کودکانه باران... پیکس لاو | PixLove | فیلم و عکس اگر من بجای... بودم dosht کاپ کیک